Domestica pořádá přednášku o poruchách chování dětí

Vydáno 14.3.2017 Aktuality Veronika Kotková

Praha – Společnost Domestica spol. s.r.o. pořádá přednášku určenou pro chůvy a rodiče na téma: „Specifické poruchy u dětí v mateřské škole nebo v dětské skupině aneb co s dítětem s poruchou chování, ADHD, autismem,…“. Uskuteční se 15. března 2017 od 9.00 do 14.00. v prostorách vzdělávacího centra IVPD, Lidická 7, Praha 5. Vstupné činí 980,– Kč.

Co se v semináři můžete dozvědět? Například, jak nakládat s dítětem, které má tendenci porušovat pravidla, je agresivní, vzdorovité a překračuje hranici obvyklého „zlobení“ v daném věku, či jak pracovat s dětmi, které mají diagnostikovanou poruchu pozornosti. V semináři byste se měli dozvědět například informace o možnostech vzdělávání a terapií.

Přednášku povede Mgr. Jana Kurfürstová, absolventka Pedagogické fakulty v oboru učitelství a speciální pedagogiky a zároveň autorizovaná zástupkyně pro zkoušky z profesní kvalifikace Chůva. Má letité zkušenosti v práci s autistickými dětmi a provádí odborné poradenství pro rodinu. Pracovala jako učitelka ve třídách pro žáky s autismem v kombinaci s mentálním postižením. Od ledna 2014 učí pedagogiku v rekvalifikačních kurzech pro chůvy.

Na přednášku se můžete přihlásit zde.

Zdroj: domestica.cz

Zdroj foto: Pixabay.com

Tagy: ADHD, Domestica, kurzy, péče o děti