Krása pomoci: přehledně a jasně

Vydáno 1.4.2021 Pomoc v domácnosti Pavla Jelínková

Nadace Krása pomoci vznikla v roce 2008. Od svého založení již Krása pomoci rozdělila mezi další neziskové organizace pomáhající seniorům přes 32 mil. korun a celkem tak seniory podpořili částkou přesahující 46 mil. korun.

Krása pomoci: přehledně a jasně

V rámci vlastního projektu “Doma bez obav” rovněž pomohli tisícům seniorů, aby mohli žít důstojně doma. Pravidelně se účastní mezinárodních konferencí, práci prezentují i na půdě OSN.

Kdo jsou Krása pomoci?

V malém týmu najdete profesionální sociální pracovníky, kteří se od svých klientů stále učí a kteří vždy flexibilně a individuálně pomáhají seniorům tak, jak to jejich situace vyžaduje terénní službou.Předsedkyní správní rady nadace Krása pomoci je Taťána Gregor Brzobohtá, influencerka a aktivistka; česká topmodelka; jediná světová vítězka Miss World z ČR a SDGs ambasadorka OSN.

Pomoc ve městech Česka

Mimoto najdete na jejich webu i velmi praktické informace. Nejvíce nás zaujala sekce Pomoc seniorům a ZP ve městech. Je to sekce, v níž jsou abecedně sdruženy veškeré informace o pomoci v téměř všech městech Česka. Vyčtete zde jak a čím které město seniorům a zdravotně postiženým pomáhá i to, kam se o pomoc mohou obrátit oni sami, nebo jejich rodina.

Další užitečné sekce webu Krása pomoci

  • Stav nouze a karanténa 2020 – 2021 – v této sekci najdete články a aktuality o pomoci která probíhá, o akcích proběhlých i chystaných a tak články o demenci a Alzheimeru, možnostech řešení a pomoci včetně kurzů.
  • Chci pomáhat – se mohou lidé zapojit jak fyzickou pomocí tak finančně.
  • Potřebuji pomoc – seznam online dotazů a odpovědí na ně od odborníků – rady, tipy, návody.
  • Pro firmy – o projektu Zlatá práce je projekt pro podporu zaměstnávání lidí 50+, propojující uchazeče a firmy.
  • Pro neziskovky – podpora pro české neziskovy s veškerými informacemi podstatnými k věci
  • E-shop – drobnosti, z nichž jdou finance na projekty a provoz Nadace krása pomoci. Produkty do e-shopu posktyli firmy, které chtějí pomáhat – Česká Síťovka, BeWooden, Mineral Bangle, Deers, Vína Marcinčák, šéfkuchař Jirka Zajíček, nadace Taťány Gregor Brzobohaté.
  • Kontakt na sídlo společnosti nadace Krása pomoci i s mapou.

Zdroj foto: Krasapomoci.cz