Zdravotní cvičení pro seniory na židlích: posílené a stabilita

Vydáno 1.11.2019 Aktuality Pavla Jelínková

Centrum Elpida o.p.s, zve všechny seniory na celoroční kurz zdravotního cvičení na židlích, které se koná na adrese Přístav 7, Jankovcova 8b, 170 00 Praha 7 a začíná 6.11.2019 a trvá až do 24.6.2020.

Zdravotní cvičení na židlích je ideální pro všechny napříč věkem, ale obzvláště pro seniory. Cvičení je vždy koncipováno s ohledem na věk a možnosti všech zúčastněných. Toto cvičení je řešeno jako dlouhodobé a plánováno tak, aby se procvičily postupně všechny potřebné partie těla.

Skladba cviků se zaměřuje na posílení svalů krku, ramen, pánevního dna a celého středu těla. Posílí se při něm rovněž svaly nohou a chodidel. Cílem a výsledkem je úleva od bolestí a strnulosti, i zlepšení stability těla.

Tento kurz mohou senioři platit po pěti nebo po deseti lekcích. Cena za pět nepřenosných lekcí po šedesáti minutách činí 350 Kč a cena pěti přenosných šedesátiminutových lekcí je 415 Kč.

Když není celá skupina ještě naplněna a senior si není jist, zdali cvičení zvládne i když by chtěl by cvičit, může si rezervovat ukázkovou lekci na pristav7@elpida.cz nebo na telefonue 222 264 846.

Kalendář rozpisu cvičení včetně online přihlášení zde

Zdroj foto: Pixabay.com