Ulehčete si život a najměte si hospodyni u MaidProvider Agency

Vydáno 31.12.2016 PR článek Reklamní sdělení

Jste už unavení z neustálého uklízení? Nemáte na něj čas? Cítíte, že by se vám hodila pomoc? Tak využijte příležitosti a obraťte se na firmu MaidProvider Agency, která vám zajistí profesionální hospodyni.

Co vám může firma nabídnout?

MaidProvider Agency nabízí širokou škálu služeb do domu. Především firma zaručuje dodání prvotřídních hospodyní pro vaši domácnost. Samozřejmé je obstarání úklidu a jiných domácích povinností, ale mimo to se hospodyně mohou stát i příjemnou společností pro osamělé seniory. Představte si, jaké zpříjemnění života by pro takovou osobu představoval například doprovod při procházkách nebo předčítání knihy. Profesionální hospodyně se vám rády postarají i o domácí mazlíčky, což je velmi užitečné pro prací zaneprázdněné klienty. Nabídka zahrnuje i několik netradičních služeb, můžete se na ně obrátit třeba se zařízením romantické večeře nebo s výzdobou domu, protože se věnují taktéž květinovému interiérovému designu.

Současně se společnost zabývá i péčí o nemovitosti klientů, kteří jsou dlouhodobě v zahraničí. Velmi oblíbené jsou i služby pro krátkodobé pronajímatele bytů. Co si pod tím představit? Jestliže byste chtěli na nějaký čas pronajmout byt, firma za vás vyřeší vše od prvotního uvítání hostů, až po rozloučení se s nimi na konci jejich pobytu. Mezi tím by obstarala veškeré formality a také se o onu domácnost postarala.

Proč zrovna MaidProvider Agency?

Profesionalita, důvěra, loajalita. Tyto tři aspekty jsou nedělitelnou součástí MaidProvider Agency, výjimečné, rodinné firmy, která dbá především na individuální přístup ke klientům. Jedná se o mladou společnost, jejíž jednatelka, Martina Očadlíková, má bohaté zkušenosti v daném oboru. Sama zdůrazňuje, že se řídí heslem: „Dělat obyčejné věci neobyčejně dobře.“

Jakou hospodyni máte očekávat?

Jestliže máte z objednání podobné služby obavy, můžete je v klidu setřást. MaidProvider Agency si pečlivě vybírá každou pracovnici, které následně prochází důkladným školením. Spolehněte se i na to, že se firma dopředu důkladně seznámí s tím, jaký typ pomoci potřebujete a se kterou hospodyní byste si takříkajíc „padli do noty“. Společnost si uvědomuje důležitost toho, aby se klient v přítomnosti hospodyně cítil dobře. Přece jenom přijímá novou osobu do svého domova. Ze zkušeností ale vyplývá, že se to obejde bez problému, dokonce mohou vzniknout i nová přátelství.

Máte zájem o práci?

Pokud hledáte práci jako hospodyně, neváhejte a MaidProvider Agency kontaktujte. Stačí jednoduché vyplnění tohoto dotazníku.

V české společnosti převažuje mínění, že úklid zvládne každý. Tato profese je ale náročnější, než se na první pohled může zdát. Jak už bylo řečeno, v MaidProvider Agency každá hospodyně či pracovník prochází rozsáhlým školením. Co všechno školení obnáší můžete zhlédnout zde.

Jak službu objednat?

Nejprve si prostudujte nabídku služeb. Poté vyplňte krátký dotazník níže na stránce a firma se vám ozve co nejdříve zpět. Neváhejte a ulehčete si život, objednejte si služby hospodyně!

Tagy: MaidProvider Agency

Související firma